“Тұран” университетінің түлектерінің кездесуі

2024 жылдың 24 мамырында “Тұран” университетінің банкет залында жыл сайынғы түлектер жиналысы өтті.

Түлектердің бұл кездесуі – студенттік жылдарыңызды еске түсіріп, өзіңізді “Тұран” университетінің түлектерінің үлкен отбасының бір бөлігі ретінде сезінетін бірегей, дәстүрлі желілік платформа!

Түлектер жиналысы аясында “Тұран-Зерде” түлектер бірлестігінің “Үздік мұғалім” номинациясы бойынша байқау өткізіліп, оның аясында түлектер арасында жүргізілген сауалнама бойынша ең танымал ұстаздар марапатталды.

Түлектер студенттік жылдарын еске түсіріп қана қоймай, сонымен қатар әр түрлі оқу орнын бітірген түлектермен жаңа пайдалы танысулар жасай алды.

“Тұран” корпорациясы өз түлектерін еске алады және университеттік іс-шараларда өзінің альма-материн көруге қуанышты.

Іс-шараның суреттерін мына сілтемеден жүктеп алуға болады.