Дипломат Максат Нурмагамбетовпен кездесу: ХҚ студенттері үшін бірегей мүмкіндік

Қазанда Turan UN Society командасы университетіміздің студенттері үшін маңызды шара ұйымдастырды. Біз Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметінің құрметті қызметкері Максат Әбдібекұлы Нурмагамбетовті спикер ретінде шақырдық, ол өз дипломация саласындағы көпжылдық тәжірибесімен бөлісті. Халықаралық қатынастар студенттері үшін бұл Қазақстанды әлемдік аренада көп жылдар бойы танытқан сарапшыдан білім алудың бірегей мүмкіндігі болды.

Максат Әбдібекұлы дипломатиялық қызметтің қыр-сырын, кәсіби жетістіктің құпияларын ашып, дипломатия саласында мансап жасауды армандайтындар үшін пайдалы кеңестер берді.

Кездесудің негізгі сәттерінің бірі – халықаралық саясат пен дипломатиялық практика туралы сұрақ-жауап сессиясы болды, онда студенттер өздерін қызықтырған сұрақтарын қоя алды. Бұл кәсіпқоймен тікелей сөйлесудің сирек кездесетін мүмкіндігі болды, және көпшілік осы мүмкіндікті пайдаланып, оның тәжірибесі туралы көбірек білуге тырысты, сондай-ақ халықаралық салада мансапты қалай бастау керектігі туралы кеңестер алды.

Максат Әбдібекұлына бізбен өз тәжірибесімен бөлісіп, университет студенттерінің мансаптық жолында жаңа биіктерге жетуге шабыттандырғаны үшін алғыс айтамыз!