«Тұран» университетіне Ұлттық киноны қолдау мемлекеттік орталығының басқарма төрағасы келді

11 маусымда “Тұран” университетіне Ұлттық киноны қолдау мемлекеттік орталығының басқарма төрағасы Қосубаев Есетжан Мұратұлы келді.

Кездесу 23 маусымда “Тұран” университетінде өтетін “Кино білім киноиндустрияның бір бөлігі” атты халықаралық дөңгелек үстел қарсаңында өтті.

Кездесу барысында Есетжан Мұратұлы кино білім беру аясындағы өзара қатынастың   негізгі жолдарын атап өтіп, ұзақ мерзімді ынтымақтастық саласының бірқатар бағыттарын атап өтті.

Кездесу қорытындысы бойынша ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды, осы Мемарандум аясында кино білім беру саласындағы шығармашылық жобаларды іске асыруға бағытталған іс-шаралар өткізілетін болады.