«Туризм», «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» ББ студенттерді кәсіби сертификаттау курстарын сәтті аяқтауларымен құттықтаймыз

Көктемгі семестрде «Туризм» білім беру бағдарламасының 3 курс студенттері оқытушы Величко Анастасия Викторовнаның жетекшілігімен «Экскурсиятану» сертификаттау курсын оқыды. Курсты толық зерделеу нәтижесінде үздік студенттерге «Kazakh Tourism» ҰК» АҚ қатысуымен «Ішкі туризмнің онлайн академиясы» сертификаттау курсына ұсынылды. Литвинова Екатерина, Максатова Айдана, Мережко Дмитрий, Нурсапа Маржан, Омарова Асыл, Орлова Анастасия, Сәрсен Дина, Сартов Жан, Сатуринова Рахат «Онлайн ішкі туризм академиясы» курсының сертификаттарының иегерлері болды.

«Қызмет көрсету саласындағы жарнама және ақпараттық қызмет» пәні аясында оқытушы Бүркітбай Әсел Жайықбекқызының жетекшілігімен «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» білім беру бағдарламасының 3 курс студенттеріне «Онлайн ішкі туризм академиясы» сертификаттау курсына ұсынылды. «Туризмдегі сату және жылжыту» бағыты бойынша «Kazakh Tourism»ҰК» АҚ қатысуымен. Головня Данил мен Қудайбергенов Саламат сертификаттардың иегерлері болды.

Сондай-ақ, 4 курс студенті Татьяна Ковалева «Туризм» мамандығы бойынша емтиханды, «Менеджер» біліктілігін «Қонақжай индустриясының сертификаттау орталығы» ЖШС-нан сәтті тапсырды.

«Туризм» және «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» ББ 3 және 4 курс студенттерін сертификаттау курсын сәтті аяқтауларымен құттықтаймыз!