Ахмет Байтұрсынұлы еңбектеріндегі академиялық ізденістер

«Тұран» университетінің кітапханасы алаңында 2021 жылдың 11 қазанында сағат 14.00-де «Ахмет Байтұрсынұлы еңбектеріндегі академиялық ізденістер» тақырыбында Халықаралық ғылыми-әдістемелік онлайн түріндегі дөңгелек үстелде ҚР ЖОО мен Халықаралық серіктес ЖОО-дары ғылыми қоғамдық ағартушылық ортада бас қосады.

Онлайн Халықаралық ғылыми-әдістемелік дөңгелек үстелдің бағдарламасы:

• А.Байтұрсынұлы туралы ф.ғ.к., доцент Г.Х. Тулекованың репортажы;
  • Ғалымдардың баяндамалары;
  • Магистранттар мен студенттердің баяндамалары;
  • Қатысушыларды марапаттау;
  • Қатысушылардың А.Байтұрсынұлы музей-үйіне онлайн саяхат.

Халықаралық ғылыми-әдістемелік дөңгелек үстел Zoom платформасында өтеді

Конференция идентификаторы: 587 565 7055

Код: 7895123

Тілі: қазақ тілі.

Баяндамашылар алдын-ала  қорғау материалдарын мына корпоративтік поштаға жіберулері қажет: g.tulekova@turan-edu.kz, m.komekova@turan-edu.kz

Ұйымдастырушылар: «Тұран» кітапханасы, «Журналистика және аударма ісі» кафедрасы, «Аймақтану және халықаралық қатынастар» кафедрасы.

Біздің серіктестер: Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Тіл білімі институтының директоры, А.Байтұрсынұлы музей-үйі «Тіл-құралы» ОӘҒЗО.