«Есеп және аудит» БББ студенттерінің Тұран университетінің түлектерімен кездесуі

2022 жылы 04 наурызында «Есеп және аудит» БББ 3 курс студенттерінің 2009 жылғы “Есеп және аудит” мамандығының түлектері  Ким О.С. және А. А. Зюзинмен кездесуі өтті. Түлектер студенттерге оқудың қызықты сәттері, бухгалтер және салық кеңесшісі мамандықтары туралы айтып берді. Және өздері таңдаған  магистратура бағдарламалары туралы айтып берді.

Ким О. С. Магистратураны бітірді (бизнес департаменті, нейромаркетинг зертханасы, Сунгкюнкван Университеті) және қазір Корея университетінің аспиранты  (Оңтүстік Корея, Сеул).

А. Зюзина «GROUP 4Z» ЖШС-нің директоры және бас бухгалтері болып табылады. Сондай-ақ АҚШ-тың Атланта қаласындағы “Georgia State University”-не  «taxation (салық салу)» мамандығы бойынша магистранттарға арналған “the Fulbright Program” бағдарламасының стипендиаты болып табылады.