Студенттердің ІІІ дәрежелі дипломдары «Туризм» және «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» ББ AlmaU-да өткен VII халықаралық «24/7» байқауында

2022 жылдың 21 сәуірінде AlmaU университетінде өткен «стартаптар: қазақстандық қонақжайлылық феномені» тақырыбындағы «24/7» байқауында 3-орындарды алған «Туризм» және «МІжМБ» білім беру бағдарламаларының «Тұран» университетінің командаларын құттықтаймыз.

• Литвиненко Арина, Князева Дарья және Лосев Иван – «МІжМБ» білім беру бағдарламасынан «Zero Waste үшін күресушілер» командасы. Жетекшісі – Ермолаева Л.Л.
  • Каримова Диляра, Пишенбаев Эдуард, Соколова София – «Туризм» білім беру бағдарламасының «Turan Nomads» командасы. Жетекшісі – Величко А. В.

Сондай-ақ Әсел Жайықбекқызына команданы сүйемелдегені үшін алғыс білдіргіміз келеді!