Тұран университеті EMI конгресімен бірлесіп Кәсіпкерлік және әлеуметтік ғылымдар бойынша 8-ші халықаралық конгресс

Өткізілетін күні мен орны: 17-19 қараша 2022 ж. Ақсарай – Кападокия, Түркия

2022 жылдың 17-19 қарашасында Түркияның Аксарай-Кападокия қаласында менеджмент және әлеуметтік ғылымдар (офлайн және онлайн формат) саласында 2018 жылдан бері ұйымдастырылған 8-ші EMI Entrepreneurship халықаралық әлеуметтік ғылымдар конгресі өтеді.

Конгресс ғалымдардың, кәсіпкерлердің, мемлекеттік және жеке сектор жетекшілерінің қатысуымен академиялық, әлеуметтік және мәдени капиталды дамытуға ықпал етеді. Конгресс аясында Ақсарай-Кападокия аймағына экскурсия ұйымдастырылады.

8-ші EMI Конгрессінің ұйымдастырушылары: BAIBU, Тұран университеті (Қазақстан), TEAM университеті, Кембридж халықаралық университеті, Джизак мемлекеттік педагогикалық институты (Өзбекстан), Шығыс Жерорта теңізі университеті (СКТР), Ставангер университеті (Норвегия), Vision университеті (Солтүстік Македония) , Стамбул университеті Нишанташи.

Конгресске қатысу үшін www.emisc.org веб-сайтында тіркелу қажет. Аннотацияны жүктеп салудың соңғы мерзімі 2022 жылдың 15 қазанына дейін (көлемі 5-10 бет).