Қаржы Қауіпсіздігі бойынша Бірінші Республикалық Олимпиада

2023 жылдың 21 сәуірінде “Тұран” университетінің базасында 10-11 сынып оқушылары арасында қаржылық қауіпсіздік бойынша I Республикалық олимпиаданың екінші финалдық кезеңі өтті, оған 3000-нан астам адам қатысты.

Іс-шара Қазақстан Республикасының Білім Министрлігінің қолдауымен Қазақстан Республикасының Қаржы мониторингі агенттігімен және “Дарын”республикалық ғылыми-практикалық орталығымен бірлесіп ұйымдастырылды.

“Тұран” университеті Қарағанды “Қазтұтынуодағы” университетімен және КАЗГЮУ Университетімен серіктестікте ұйымдастырушы университеттердің бірі болды. М. С. Нәрікбаева.

Олимпиада қаржылық, экономикалық және ақпараттық қауіпсіздік негіздерін меңгерген қаржылық сауатты жастардың жаңа буынын қалыптастыруға ықпал етуге арналған.

Алдағы уақытта Олимпиада республикалық олимпиадалар тізбесіне енгізіле отырып, еліміздің барлық өңірлерінде тұрақты негізде өткізілетін болады.

Барлық жеңімпаздар мен қатысушыларды құттықтаймыз!