Полиция қызметкерлерімен профилактикалық кездесу: университеттегі нашақорлық пен лудоманияға қарсы күрес

11 қазанда «Тұран» университетінің акт залында бірінші курс студенттерінің құқық қорғау органдарының өкілдерімен маңызды кездесуі өтті. Кездесу тақырыбы өзекті, сонымен қатар жас ұрпақ үшін өте маңызды – қазіргі қоғамдағы нашақорлық пен людоманияға қатысты болды.

Тәжірибелі полиция қызметкерлерімен кездесу университет студенттері үшін есірткіні тұтынудың және құмар ойындарға тәуелділіктің нақты жағдайларымен, мысалдарымен және салдарымен танысуға мүмкіндік берді.

Кездесуге қатысқан құқық қорғау органдарының қызметкерлері өз тәжірибелерімен және білімдерімен бөлісті. Олар студенттерге ескерту әдістері және қажет болған жағдайда көмек сұраудың маңыздылығы туралы айтты. Есірткі мен құмар ойындар бақыт пен қанағатқа апаратын емес, жойылу мен тәуелділікке апаратын жол екенін түсіну маңызды.

Профилактикалық кездесу университет пен полицияның әлеуметтік мәселелермен күрестегі ынтымақтастығының жарқын үлгісі. Мұндай іс-шаралар саналы азаматтарды қалыптастыруда маңызды рөл атқарады және жастарға өз болашағын салауатты принциптер мен құндылықтарға негіздеуге көмектеседі.