Діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша дәріс өткізілді

2023 ж. 11 қазанда «Аймақтану және халықаралық қатынастар» кафедрасы с.ғ.д., профессор, діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу жөніндегі ақпараттық-түсіндіру тобының мүшесі А.Т. Мұхамбедьярованың студенттермен кездесуін ұйымдастырды.

«Халықаралық қатынастар» және «Аймақтану» білім беру бағдарламаларының студенттеріне мақсаты мемлекетті тұрақсыздандыру болып табылатын тыйым салынған экстремистік ұйымдар қызметінің әдістері мен тәсілдерімен тереңірек танысуға мүмкіндік берілді.

Білім алушылар белсенді сұрақтар қойып, пікірталасқа қатысып, осы тақырыптың өзектілігі мен қызығушылығын білді. Білім алушылар белсенді сұрақтар қойып, пікірталасқа қатысып, осы тақырыптың өзектілігі мен қызығушылығын білдірді.