«Туризм және сервис» кафедрасының студенті Италияда тағылымдамадан өтті

2023 жылдың 8 шілдесінен 30 қыркүйегіне дейін «Туризм» ББ 2 курс білім алушысы Александр Белоусов кәсіби тағылымдамадан өтті. Тағылымдама Италияның оңтүстік жағалауында орналасқан cdshotels қонақүйлер желісіне жататын төрт жұлдызды Riva Marina Resort негізінде өтті.

YKI.study компаниясы студенттерге құжаттарды рәсімдеуге, сұхбаттасуға көмектеседі, сонымен қатар итальян тілінің негізгі курсын ұйымдастырады. Оны білу тағылымдамадан өту бағдарламасына қатысудың міндетті шарты болып табылады, өйткені көптеген итальяндық курорттардағы қонақтардың 90% – ы итальяндықтардың өздері.

Кәсіби тағылымдама шет тілдерін меңгеру дағдыларын жетілдіруге, басқа елге қызмет көрсету саласындағы жұмыстың ерекшеліктерімен танысуға, еуропалық мәдениетке қосылуға мүмкіндік береді. Шет тілін меңгеру деңгейіне байланысты студенттер қонақүйде әртүрлі позицияларға ие бола алады. Мысалы, аспаздың көмекшісі немесе даяшы, аниматор және қабылдау қызметкері.

Шетелдік тағылымдама-бұл баға жетпес тәжірибе және «Туризм және сервис» кафедрасының студенттері белсенді пайдаланатын басқа елдердегі жұмыстың басқа мәдениеті мен ерекшеліктерімен танысу мүмкіндігі.