Demoday 1.0 + hackathon сайтындағы «Ақпараттық жүйелер » білім беру бағдарламасының студенттері

2023 жылғы 23 қыркүйекте “Ақпараттық жүйелер” ББ 2 және 3 курс студенттері “Тұран” университеті және Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындарының бизнес-инкубаторлар мен акселераторлар қауымдастығы өткізген DemoDay 1.0 + Hackathon-ға қатысты.

Іс-шара барысында студенттер кәсіпкерлерге қосылуға және олармен бірге бизнес-жобаларды әзірлеуге қатысуға мүмкіндік алды.

Гаврилова Анастасия, Кан Александр, Шлепнев Богдан, Али Махамбет сияқты студенттер тобы 2-ші орынға ие болған ecosliv мобильді қосымшасының прототипін жасауға қатысты.

Сондай-ақ, іс-шараға Мажуга Марина, Савельев Вадим, Тыныштықбаев Батырхан және Ходжамбердиев Ибрайим студенттері қатысты.