ITFEST-2023 фестивалінде «Ақпараттық жүйелер» білім беру бағдарламасының студенттері

2023 жылғы 27-28 қарашада “Ақпараттық жүйелер” ББ 3 курс студенттері Гаврилова Анастасия, Гридасова Дарья, Зинченко Максим және Еркімбеков Инкар Астана қаласында Nnef Public Foundation 25 жылдық мерейтойы аясында өткен ITFest-2023 фестиваліне қатысты.

Балалар командасы “Дизайн және анимация” секциясында бақ сынасты, оның міндеті нақты өмірдегі кез келген тақырып бойынша кемінде 8 кадрдан тұратын 24 сағат ішінде вебтун құру болды.

Мұндай конкурстарға қатысу балалардың командада жұмыс істеу және көпшілік алдында сөйлеу дағдыларын, тайм-менеджмент және креативті ойлау дағдыларын қалыптастырады.

Топ жетекшілері-т.ғ. к., қауымдастырылған профессор Ким Екатерина Романовна және сениор-лектор Кальпебаев Азамат Рахимович.