Тұран университетінің «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының Мемлекеттік гуманитарлық-техникалық университетінің құқықтық пәндер кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы үшін шеберлік сабағын өткізу (Орехово-Зуево қ., Ресей Федерациясы)

2023 жылғы 13-15 желтоқсанда «Тұран» университетінің «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасы БҰҰ ТДМ «Инклюзивті және тең сапалы білім беруді қамтамасыз ету және баршаға өмір бойы білім беру мүмкіндіктерін ілгерілету» атты  төртінші міндетін жүзеге асыру шеңберінде бейнеконференцбайланыс арқылы Мемлекеттік гуманитарлық-техникалық университетінің (Орехово-Зуево қ., Ресей Федерациясы) құқықтық пәндер кафедрасының оқытушыларына арналған «Цифрлық дәуір заңгері: жоғары білім берудегі заманауи трендтер» шеберлік сыныбы (ғылыми-әдістемелік семинар) өтті.

Лекторлар:

• Алдабергенова Н.А., заң ғылымдарының кандидаты, кафедра меңгерушісі, қауымдастырылған профессор;
  • Алаева Г.Т., заң ғылымдарының кандидаты, профессор;
  • Джумабаева К.А., PhD, қауымдастырылған профессор;
  • Рехсон С.Н., заң ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор.

Қазақстандық құқық эволюциясының мәселелері және ғылыми-техникалық серпіліс жағдайында жетілдірудің заманауи тенденциялары; цифрландыру процесінің құқық қорғау және құқық қорғау қызметі үшін заңгерлерді даярлауға әсері туралы мәселелер қарастырылды. Шеберлік сыныбы пікірталаспен, болжамдарды талқылаумен және бірлескен ғылыми-әдістемелік қызметтің перспективалық бағыттарын әзірлеумен сүйемелденді.