«Тұран» университетінің «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының оқытушыларының Мемлекеттік гуманитарлық-техникалық университетінің (Орехово-Зуево, Ресей Федерациясы) құқықтық пәндер кафедрасы бейнеконференцбайланыс арқылы ұйымдастырған және өткізген шеберлік сыныбына қатысуы

БҰҰ ТДМ «Инклюзивті және тең сапалы білім беруді қамтамасыз ету және баршаға өмір бойы білім беру мүмкіндіктерін ынталандыру» атты төртінші міндетін жүзеге асыру шеңберінде 2023 жылғы 19-21 желтоқсанда Мемлекеттік гуманитарлық-техникалық университетінің құқықтық пәндер кафедрасы ( Орехово-Зуево, Ресей Федерациясы) «Тұран» университетінің «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының оқытушылары үшін «Жоғары оқу орындарының білім беру қызметіндегі цифрлық технологиялар» атты шеберлік сыныбын (ғылыми-әдістемелік семинар) өтті.

Дәріс берушілер ретінде «Заңдық қызметтегі цифрлық технологиялар» баяндамасымен заң ғылымдарының кандидаты, доцент Л.В.Сокольская және п.ғ.к., доцент М.А.Горшкова «Жоғары оқу орындарының оқу қызметінде цифрлық технологияларды қолдану» баяндамасымен қатысты.

Біліктілікті арттырудан кафедра меңгерушісі Н.А. Алдабергенованың бастамасымен «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының 16 оқытушылары өтті. Сабақтар барысында тәжірибе алмасу аясында пәндердің оқу-әдістемелік кешендерін жетілдірудің тиімді бағыттары, студенттердің кәсіби іс-әрекетке дайындық деңгейін бағалау әдістерін түрлендіру ұсынылды.