Geek Day Starks of Turan студенттік ұйымынан

6 желтоқсанда Starks of Turan студенттік ұйымы Geek Day деп аталатын қызықты тақырыптық іс-шара өткізді. Күні бойы іс-шараға қатысушылар түрлі ойын-сауық пен байқаулардан ләззат алып, Geek Day мәдениетінің атмосферасына еніп кетті.

Starks of Turan студенттері музыкада, биде және шығармашылықтың басқа түрлерінде өз таланттарын көрсеткен концерттік шоу-бағдарлама маңызды сәттердің бірі болды. Қатысушылардың энергиясы мен ынта-жігері бүкіл аудиторияны жұқтырып, жағымды көңіл-күй қалыптастырды.

Сонымен қатар, іс-шара аясында қызықты квесттер мен конкурстар өткізілді, бұл барлық тілек білдірушілерге гик-мәдениеттің әртүрлі салаларында өз білімдері мен дағдыларын көрсетуге мүмкіндік берді. Қатысушылар шығармашылық сынақтарда жарысып,” Geek Day ” – ді одан да қызықты етті.

Іс-шара соңында студенттік ұйым толығымен гик-тақырыпқа бағытталған кино кешін өткізді. Қатысушылар сүйікті кейіпкерлер мен көріністерді талқылай отырып, фильмдер мен сериалдарды тамашалады.

Geek Day университет күнтізбесіндегі маңызды оқиға ғана емес, сонымен қатар студенттік қауымдастықты гек мәдениетіне ортақ мүдделер төңірегінде біріктірудің тамаша тәсілі болды. Іс-шара ұмытылмас әсер қалдырды және барлығын одан әрі шығармашылық шытырман оқиғаларға шабыттандырды.