«Тұран» университетінің студенттерінен жаңа жылдық кеш

2023 жылғы 25 желтоқсанда “Тұран” университетінде teso студенттік ұйымы 250-ден астам студент үшін ерекше мерекелік атмосфераны құра отырып, “Антикафе” стиліндегі жаңа жылдық кеш өткізді. Іс-шара заманауи трендтер мен студенттер қауымдастығының мүдделері рухында түрлі ойын-сауықтарға толы болды.

Кеш бағдарламасында болды:

• Акт залындағы Шоу-бағдарлама: студенттер көңіл көтеріп қана қоймай, шабыттандыратын қызықты және тартымды шоуды тамашалады.
  • Ойын бөлмелері: студенттер үстел ойындарын тамашалай алады, сонымен қатар Playstation және Sega Приставкалары бар бейне ойындар әлеміне ене алады.
  • Десерттер мен сусындар бар буфет: іс-шараның серіктестері мерекелік кешті дәмді десерттер мен сусындармен толықтыра отырып, түрлі тағамдар ұсынды.
  • Жаңа жылдық сыйлықтармен көңілді конкурстар: студенттер конкурстарға белсенді қатысып, жағымды жаңа жылдық сыйлықтар алды.
  • Фотостендтен естелік фотосуреттер: кеш сонымен қатар студенттер көңілді мереке туралы естелік ретінде өздерімен бірге ала алатын фотостендте түсірілген жарқын суреттермен есте қалды.

Соңғы аккорд университеттің би және музыкалық ұйымдарының қойылымдары болды. Би шайқастары барысында студенттер жігерлі және қызықты қойылымдар жасай отырып, өздерінің таланттарын көрсетті. Көршілес жоғары оқу орындарынан шақырылған қонақтар іс-шараға әртүрлілік пен бәсекелестік рухты қосып, жаңа жылдық кештің одан да жарқын және достық атмосферасын қалыптастырды.

Бұл жаңа жылдық кеш тек мереке ғана емес, сонымен қатар студенттер қауымдастығын біріктірудің, шығармашылық және би таланттарын баса көрсетудің, сондай-ақ көңілді және ерекше Антикафе мерекесі туралы жарқын естеліктер жасаудың тамаша тәсілі болды.