Дүниежүзілік Жастар Фестивалінде “Тұран” Университетінің “Ақпараттық Жүйелер” білім беру бағдарламасының магистранты

“Ақпараттық жүйелер” білім беру бағдарламасы бойынша “Тұран” университетінің екінші курсының магистранты Құсайынов Мұхамедали 2024 жылғы Дүниежүзілік жастар фестивалінде Қазақстан Республикасы делегациясының құрамында қатысты. Іс-шара 1-7 наурыз аралығында Ресей Федерациясындағы “Сириус” федералды аумағында өтті. Қазақстан Республикасының делегациясын мәдениет және қоғамдық даму вице-министрі Евгений Дмитриевич Кочетов басқарды.

Қазақстаннан фестивальге әлемнің 188 елінің қатысушылары арасында өз елін таныстыру үшін 300 өкіл аттанды. Әлеуметтік мәселелерді шешуге және әділ әлем құруға жастарды біріктіруге арналған фестиваль оларға ашық диалог пен пікір алмасу алаңын ұсынды. Қатысушылар әділетті қоғам құруда өз ұстанымдарын білдіріп, тыңдалып, бір-біріне көмектесе алды.

Мұхамедали Құсайыновтың форумға қатысуын “Тұран” университеті қолдап, магистрантқа белсенді қолдау көрсетті. Іс-шара барысында Мұхамедали бизнес өкілдерімен және ірі компаниялардың бірінші басшыларымен әңгімелесе алды, бұл жас маман үшін маңызды жетістік болды. “Білім.Біріншісі” жобасының шеңберінде ол өзінің білімі мен кәсіби шеберлігін арттырды.  Жас кәсіпкер бола отырып, Құсайынов Мұхамедали Қазақстан Республикасының аумағында жобаларды шешу және іске асыру үшін жаңа білімді қолдануда айтарлықтай манызды болып көреді.

Мұндай айтулы оқиғаға қатысу магистрант үшін үлкен мәртебе және оның халықаралық бастамаларға белсенді қатысуға және жаһандық мәдени және әлеуметтік дамуға үлес қосуға дайын екендігін атап көрсетеді.