Тұран автобустарының кестесі

Тұрақты дамуды ілгерілету бағдарламасы аясында Тұран университетінде студенттер мен қызметкерлер үшін тегін автобус қатынасы жүйесі енгізілді. Бұл бастама жеке көлікті пайдалануды азайтуға бағытталған. Тегін автобустар әр түрлі деңгейдегі студенттер мен қызметкерлерге университетке еркін жетуге мүмкіндік береді, бұл қаржылық мүмкіндіктерге қарамастан білім мен жұмыстың қол жетімділігін қамтамасыз етеді. Тегін автобус көлігін ұсыну бастамасы студенттер мен қызметкерлердің қозғалысын жеңілдету міндеттерін шешеді, сонымен қатар университет ортасын ұзақ мерзімді дамытуға бағытталған.

Тұран университеті оқу корпусын студенттер мен қызметкерлер тұратын Алматы қаласының негізгі аудандарымен байланыстыратын бірнеше автобус маршруттарын іске қосты. Автобустар алдын-ала жасалған маршрут пен кесте бойынша жүреді. Автобус жүйесі студенттер мен қызметкерлерге барынша ыңғайлы болу үшін жасалған рейстер мен ыңғайлы кестені ұсынады.

Тегін автобус көлігін енгізу Тұран университетінің тұрақты даму жөніндегі жалпы стратегиясының бір бөлігі ғана. Тұран университетінің студенттері мен қызметкерлері тегін автобустар туралы оң пікір айтады . Көптеген адамдар тегін автобустарды пайдалану оларға шығындарды азайтып қана қоймай , жол жүру уақытын үнемдеуге мүмкіндік бергенін атап өтті.

“Тұран” университеті пайдаланушылардың әртүрлі санаттары үшін тұрақ орындарын ұсынады. Арнайы жабдықталған аймақтар білім алушыларға, сондай-ақ инклюзивті білімі бар білім алушыларға арналған.

1. Қызметкерлерге арналған тұрақ. Тұран университеті өз қызметкерлеріне ыңғайлы тұрақ орындарын ұсынады, қол жетімді кіреберіс пен кампуста автокөліктерді қауіпсіз сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
  2. Студенттерге арналған тұрақ. Университет студенттері автотұрақты да пайдалана алады, бұл жеке көлікпен оқуға ыңғайлы жетуге мүмкіндік береді.
  3. Инклюзивті білімі бар білім алушыларға арналған тұрақ. Ерекше қажеттіліктері бар Студенттер үшін қол жетімділіктің барлық стандарттарын ескере отырып жабдықталған мамандандырылған орындар қарастырылған. Бұл университет аумағында қозғалу және болу үшін қолайлы жағдай жасауға көмектеседі.

Бұл инфрақұрылым университет пайдаланушыларының барлық санаттары үшін қолайлы жағдай жасауға ықпал етеді.