«Тұран» университетінің Құқық жоғары мектебі «Жеке ұтқырлық көлік құралдарына арналған жол қозғалысы ережелері» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді

2024 жылғы 27 қыркүйекте Ресей (Мемлекеттік гуманитарлық-технологиялық университет) мен Қазақстан («Тұран» университеті) арасында «Жеке қозғалыс құралдарына арналған жол ережелері» тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Кездесу барысында сарапшылар электросамокаттар, велосипедтер және басқа да жеке қозғалыс құралдарын қауіпсіз пайдалануға байланысты маңызды мәселелерді талқылады. Әсіресе, жаңа көлік түрлеріне арналған жол ережелерін бейімдеудің құқықтық аспектілері мен қажеттілігіне ерекше назар аударылды. Қатысушылар халықаралық ынтымақтастықтың қауіпсіз қала ортасын құру және азаматтардың жол ережелері туралы хабардарлығын арттыру үшін маңыздылығын атап өтті. Мұндай бастамалар арқылы біз жолдарды барлық жол қозғалысына қатысушылар үшін қауіпсіз ете аламыз!