«Тұран» университетінде өткен Қазақстан Республикасы халықтарының тілдері күні

27 қыркүйекте «Тұран» университетінде маңызды оқиға – Қазақстан Республикасы халықтарының тілдері Күні өтті. Акт залында қазақстандық қоғамды ерекше ететін тілдік және мәдени әртүрлілікке арналған мерекелік шара өтті. Іс-шараға осы маңызды мерекені қолдайтын түрлі этнос өкілдері, студенттер және басқа да көптеген қонақтар жиналды.

Салтанатты шараға университеттің жетіден астам жоғары мектебі қатысты, олардың арасында Медиа және мәдениетаралық коммуникация жоғары мектебі, Құқық жоғары мектебі, Психология жоғары мектебі, Қаржы және есеп жоғары мектебі, Маркетинг және логистика жоғары мектебі және басқалары болды. Әр мектеп өз қойылымдарын дайындады, таңдалған тілдердегі мәдени ерекшеліктерді ұсындып, көрермендерге ұлттық тағамдардан дәм таттырды. Концерттік бағдарламада «MUSLAB» музыкалық тобы да өнер көрсетті.

Байқау қорытындысы бойынша бірінші орынды Халықаралық қатынастар және дипломатия жоғары мектебінің студенттері иеленіп, сертификаттармен марапатталды. Басқа қатысушылар «Үздік қойылым», «Үздік комедиялық қойылым», «Үздік арнайы эффектілер» және «Үздік костюмдер» сияқты түрлі номинациялар бойынша марапаттарға ие болды.

Іс-шараны қорытындылай келе, ұйымдастырушылар мерекені өткізуге көмектескені үшін университет басшылығына алғыстарын білдірді.