International program for foreigners

Егер сіз Қазақстанда жоғары сапалы білім алуды жоспарласаңыз, бірақ қазақ/орыс тілдерін жетік білмесеңіз немесе қазақ / орыс тілдерін жетік білмесеңіз, сізге Тұран университетінің дайындық бөлімінде оқуды ұсынамыз.

Дайындық факультетінде шет тілдерін жақсы білетін (ағылшын, қытай, түрік және т.б.) оқытушылар жұмыс істейді, олар қазақ/орыс мәдени-лингвистикалық ортаға ыңғайлы қарқынды енуді ұйымдастырады.

Дайындық факультеті шетелдік азаматтарға Тұран университетінен тілдік курстардан өту туралы анықтама алуға мүмкіндік береді.

БІЗДІҢ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫМЫЗ

ӘДІСТЕМЕ:

• Шетелдік студенттерді Тұран университетінің факультеттерінде оқуға дайындау. Дайындық тілдік (нөлден бастап) және шетелдік азаматтарды болашақ мамандықтарының қажетті пәндері бойынша пәндік оқытуды қамтиды.
  • Әдетте, факультетте оқу 9 айдан тұрады (бір оқу жылы).
  • Аптадағы аудиториялық сабақтардың саны 8 сағат (жылына 16 кредит), 4 сағат (жылына 8 кредит), топта әртүрлі елдерден 8-10 студент оқиды.
  • Факультет студенттердің жеке қажеттіліктеріне бағытталған икемді оқу траекторияларын анықтайтын өзгермелі оқыту моделін енгізеді.
БАЙЛАНЫС

Бағдарламаларды дамыту жөніндегі менеджер:

Усенова Саяра Рашидовна

Мекенжайы: