Тұран университетінің студенті Болгарияның Варна қаласындағы Экономика университетінде Erasmus + бағдарламасы бойынша академиялық ұтқырлықтан өтеді

Туран Университетінің Давутова Румилям «Қаржы» мамандығының 4 курс студенті 2021-2022 оқу жылының күзгі семестрінде оқу конкурсынан Туран университетінің серіктесі болып табылатын Болгария – Варна экономика университетіне өтті. Erasmus + академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша.  Саяхат, шәкіртақы және оқу толығымен Erasmus + грантынан қаржыландырылады.

Варна Экономика университеті  – Варнадағы ең көне экономикалық ғылымдар университеті және Болгариядағы София университетінен кейінгі екінші университет.  Университетте келесі факультеттер бар: қаржы және есеп, экономика, информатика, менеджмент, факультеттераралық тіл бөлімі және туризм колледжі, онда 11000 -нан астам студент оқиды.

Erasmus + бағдарламасы студенттеріне таңдауға болатын курстардың тізімін ұсынады.  Сондай -ақ, Экономика университетінің жеке жатақханасы бар.  Біздің студент Румилям Давутова Варна – Экономика университетінің арнайы блогында Erasmus + студенттеріне арналған жатақханада тұрады.

Академиялық ұтқырлық кезінде Тұран университетінің студенті аздап зерттеу жүргізіп, шетелдік студенттер арасында сауалнама жүргізбекші.

Біз Румиляға табысты оқуды тілейміз және Туран Университетінің студенттеріне шетелде оқуға мүмкіндік көп болады деп сенеміз!