БҰҰ-ның Қазақстандағы өкілдігі мен “Тұран”университеті арасында өзара түсіністік туралы Меморандумға қол қою

2022 жылдың 29 наурызында «Тұран» университеті БҰҰ-ның Қазақстан Республикасындағы Тұрақты Үйлестірушісі Микаэла Фриберг-Стори мен БҰҰ Жаһандық коммуникациялар департаментінің өкілі Властимил Самекті қарсы алды. Бұл кездесудің  мақсаты – «Тұран» университетінде «Халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық орталығын» ашу. Сонымен қатар, Біріккен Ұлттар Ұйымының (БҰҰ) Қазақстандағы өкілдігі мен «Тұран» университеті арасындағы өзара ынтымақтастық меморандумына қол қою рәсімі өтті.

Сонымен қатар, кездесу барысында екі тарап Орталықтың бірлескен жұмыстары мен жобаларының алдағы перспективаларын талқылады. БҰҰ орталығының ашылу салтанатына «Тұран» университетінің қызметкерлері мен студенттері де қатысты.

БҰҰ-ның Қазақстандағы үйлестірушісі Микаэла Фриберг-Стори «Тұран» университетінде БҰҰ орталығының ашылуына жоғары баға беріп, БҰҰ мен Қазақстан арасындағы 30 жылдық ынтымақтастық, әріптестік және сенім аясында университеттер мен басқа да білім беру мекемелері қоғамның санасын арттыруда маңызды рөл атқаратынын атап өтті.