Шағын Кәсіпкерлік Мектебі

Табысқа жету үшін армандарды өзгерту немесе дағдыларды жетілдіру қажет. Міне, жаңа дағдыларды игеру еңбек нарығында сұранысқа ие маманға айналатын түлекті қалыптастырудың негізгі факторы болып табылады.

Ол үшін Тұранда колледж оқушылары мен студенттер үшін болашақ мамандардың жан-жақты дамыған және қазіргі еңбек нарығының талаптарына сәйкес келуіне мүмкіндік беретін қажетті құзыреттер мен дағдыларды қалыптастыруға бағытталған түрлі іс-шаралар өткізіледі.

Осындай іс-шаралардың бірі 2022 жылғы 5 қазанда Тұран университетінің Уайт холлында өткен Алматы колледждерінің оқушыларына арналған шағын кәсіпкерлік мектебі болды.

Оқу бағдарламасына мастер-класстар кірді:

• “Сіздің жеке брендіңіз”,” Маркетинг және логистика ” кафедрасының сениоры Әсел Ахатқанқызы Қайырова өткізді;
  • “Менеджмент” кафедрасының профессоры Бөкейханова Тамара Қошқарбайқызы өткізген “сіздің нәтижелі уақытыңыз”;
  • “Сіздің ақпараттық қауіпсіздігіңіз”, меңгеруші жүргізді. “Ақпараттық технологиялар” кафедрасы, т.ғ. к., доцент Ескендирова Дамеля Мақсұтқызы.

Бұл мектептің ұйымдастырушысы “Тұран” Университетінің Экономика факультеті болды.