“Қазіргі әлемдегі халықаралық қатынастардың даму тенденциялары” халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

2022 жылғы 4 қарашада “Тұран” университетінде “Аймақтану және халықаралық қатынастар” кафедрасы “Қазіргі әлемдегі халықаралық қатынастардың даму тенденциялары” тақырыбында халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізді. Конференцияға Алматы қаласының: “Тұран” университеті, Қазақ ұлттық университеті. әл-Фараби, “Нархоз” университеті, С. Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті, Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті және Қазақ бас сәулет-құрылыс академиясы сияқты жоғары оқу орындарының докторанттары, магистранттары мен студенттері қатысты.

Конференция аясында секциялар бойынша үздік баяндамалар бірінші орын үшін грамоталармен марапатталды: докторанттар арасында – Малтабаров Арсен; магистранттар – Жұман Назым; студенттер-Әлібек Ақерке, Клочкова Ксения. Магистранттар арасында екінші орын үшін: Бақытқызы Айдана және Саятбек Санжар; студенттер арасында: Тюлюкина Мария, Каденцева Диана, Жеңіс Аида және Эм Полина. Магистранттар арасында үшінші орын үшін: Әбдірахманов Әлібек, Елекенова Мадина және Тазабеков Алматы; студенттер арасында: Тұрсынбекова Фатима, Қорғанбай Дархан, Рустамбеков Әлихан, Казакбай Мархабат, Жиеналиева Аружан, Әлімжанова Камила.

Оның ішінде “ең белсенді қатысушы” – Үсентаев Менлибек; “ең өзекті тақырып” – Әлхан Дана; “Үздік спикер” – Пруденцано Лоренцо номинациялары бойынша жеңімпаздар анықталды.

Конференция қорытындысы бойынша қатысушылар электрондық сертификаттармен марапатталды, сондай-ақ конференция материалдарының электрондық жинағы жарияланады.