“Жылдың үздік эдвайзер-кураторы” атағы Айбоз Жаңабергенқызы берілді

Эдвайзер-куратор-бұл тиісті мамандық бойынша білім алушының академиялық тәлімгері қызметін атқаратын, оқыту траекториясын таңдауға жәрдемдесетін оқытушы

Бірақ эдвайзердің қызметі мұнымен шектелмейді. Себебі бұл, ең алдымен, өз қамқорлығындағыларға қамқорлық жасайтын, әртүрлі университеттік іс-шараларға қатысуға көмектесетін, болашақ маманның жеке басын қалыптастыруға қатысатын тәрбие жұмысын жүргізетін адам. Бұл үлкен шыдамдылықты, студенттермен қарым-қатынас жасауды, белсенділік пен жан-жақты қызығушылықты қажет ететін үлкен жұмыс. Бұл студенттерді жағу және өзімен бірге жүру қабілеті.

Тұран университетінде эдвайзерлердің еңбегі толық бағаланады. Мәселен, мысалы, эдвайзерлер “Жылдың үздік эдвайзері-кураторы”атағын алу үшін жыл сайынғы конкурсқа қатыса алады. Биылғы жылы конкурс жеңімпаздарының бірі – “Маркетинг және логистика” кафедрасының өкілі, экономика факультеті деканатының әдіскері Айбоз Жаңабергенқызы және, ең соңында, сұлу ғана болды!

“МиЛ” кафедрасы Айбоз Жаңабергенқызын осындай жоғары жетістіктерімен құттықтайды және оның қажырлы еңбегінде одан әрі табыстар тілейді!