Маркетинг бойынша II Xалықаралық турнир

2023 жылғы 16 ақпанда “Тұран” университетінің “Маркетинг және Логистика” кафедрасы онлайн режимінде “USkills-up Marketing Battle” жоғары оқу орындары мен колледждерінің білім алушылары үшін маркетинг бойынша II Халықаралық турнир өткізеді.

Турнирдің мақсаты-ЖОО, колледж білім алушыларының әлеуетін анықтау және кәсіби деңгейін көтеру. Турнир алған білімдері мен дағдыларын маркетинг саласындағы практикалық мәселелерді шешу үшін, сондай-ақ маркетинг маманы мамандығын ілгерілету үшін қолданғысы келетіндер үшін өткізіледі. Конкурсты сараптамалық сүйемелдеуді маркетинг мамандары, кәсіпкерлер, қазақстандық Маркетинг және бизнес-құрылымдар қауымдастығының өкілдері жүзеге асырады.

“USkills-up Marketing Battle” турнирі 2 турдан тұрады:

1. презентацияны бағалау негізінде алдын ала, сырттай іріктеу туры;
  2. бетпе – бет тур-“турнир-Баттл “Metaverse дәуіріндегі маркетинг перспективалары””” (Stand up Battle).

Қатысушылардың сөз сөйлеуін бағалау келесі критерийлер бойынша 100 балдық жүйе бойынша жүзеге асырылады:

• шешендік деректер (аудиторияны қызықтыра білу, тыңдауға мәжбүрлеу, сендіру қабілеті);
  • сөйлеу мәдениеті (дикция, дұрыстық, регламенттің сақталуы) ;
  • психологиялық ерекшеліктер (стресске төзімділік (толқу дәрежесі), ішкі өзін-өзі сезіну (еркін, шектеулі), көркемдік (презентацияның эмоционалдылығы, дауыстың қаттылығы, жест-ишара).

Турнир жеңімпаздары дипломдар, өзге де қатысушылар – қатысу сертификаттарын алады және баттлдың барлық қатысушылары “Тұран” университетінің символикасы бар естелік кәдесыйлар алады.