«Заманауи әлемдегі заң ғылымы мен тәжірибесін дамытудың инновациялық әлеуеті» XXV халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы

«Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының мүшелері заң ғылымдарының докторы  Л.Т.Жанұзақова, з.ғ.к. Г.Т.Алаева, PhD К.А.Джумабаева 2023 жылдың 2-3 наурызында университеттің серіктес университеті – Янка Купала (Гродно, Беларусь Республикасы) атындағы мемлекеттік университеті өткізген «Заманауи әлемдегі заң ғылымы мен тәжірибесін дамытудың инновациялық әлеуеті» атты XXV халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысты. Біздің спикерлеріміздің баяндамалары шетелдік әріптестер арасында үлкен қызығушылық тудырып, белсенді ғылыми талқылау мен Қазақстандағы заманауи заң тәжірибесінің қамтылуы үшін алғыс білдірді.