SAGE өнімдеріне тестілік қолжетімділік

Sage Journals Collection ресурсына, сондай-ақ Sage Business Cases платформасындағы кейстердің электрондық жинағына тестілік қолжетімділік ашылды.

Sage Publications журналдары ­- Web of Science және Journal Citation Reports (баспа журналдарының үштен екісінен астамы) тізіміне қосылуымен дәлелденген, беделді баспа.

SAGE Business Cases – бұл менеджмент, кәсіпкерлік, маркетинг, қаржы, көшбасшылық, адам ресурстарын басқару, сондай-ақ бизнес этикасы бойынша үнемі толықтырылып отыратын электрондық жинақ.

Қазіргі уақытта кейстердің жалпы саны 5500 бірліктен асады. Жинақтың басым бөлігін әлемге әйгілі ұйымдар мен мекемелер әзірлеген. Мысалы, Yale School of Management, Kellogg School of Management, Rotterdam School of Management және т. б.

Университеттің IP мекенжайлары арқылы қолжетімді.

Тестілік қолжетімділік 2023 жылдың 10 маусымына дейін ашық.