«Қаржы» ББ студенттер тобын жеңісімен құттықтаймыз!

2023 жылдың 28 сәуірінде Қарағанды қазтұтынуөз университетінде “Қаржы”білім беру бағдарламасы бойынша XV республикалық пәндік олимпиада өтті.

“Neratores” командасы – Исабаев Руслан (капитан), Ивелаева Ясмин, Амантаева Жанна олимпиаданың барлық турларында тамаша өнер көрсетті (ғылыми жетекшісі Мусаханова Н.А.).

Бірінші турға “Қазақстанның болашағының қаржысы”тақырыбында бейнероликтер байқауы кірді.  Кәсіби пәндер сұрақтарын қамтитын” Блицтурнирдің ” екінші турында команда капитаны жинаған ұпайлар саны 15 қатысушы – университет командаларының ішіндегі ең жоғары болды.

Үшінші тур ең шешуші болды. Командалар олимпиаданың “трансформация және жаһандық тәуекелдер жағдайында қаржы жүйесінің жаңа парадигмасын қалыптастыру” тақырыбы бойынша өз жобаларын қорғады. Тағы да, “Тұран” университетінің командасы үздік болып шықты!

ҚР Қаржы министрлігінің, Мемлекеттік кірістер комитетінің, Халық банкінің басшыларынан тұратын құзыретті қазылар алқасы. ҚР, “Атамекен” ҚР Ұлттық Кәсіпкерлер палптасы, “First Hearland Jusan Bank” АҚ, “Nomad Insurance” сақтандыру компаниясы, жалпы шешіммен “Тұран” университетінің “Қаржы” кафедрасының “Neratores”командасына бірінші орын берілді.

Командаға I дәрежелі Диплом, жеңімпаз кубогы және естелік сыйлықтар табыс етілді.

Команданы тағы бір жеңісі үшін құттықтаймыз және алғыс айтамыз!