«Тұран» университетінің ректорымен кешкі ас

23 қазанда “Тұран” университетінің ректоры Рахман Алшанұлы Алшановтың қатысуымен “Жыл белсендісі 2023” атағына ие болған студенттермен бірге “галстуксіз”құрметті кешкі ас өтті.

Кеш қаланың ең жақсы мейрамханаларының бірінде “Villa Dei Fiori” итальяндық тағамдарымен өтті, ол салтанатты іс-шараға атмосфера жасады. Кешкі ас кезінде студенттер ректорға сұрақтар қоюға, өзекті тақырыптарды талқылауға және онымен жеке әңгімелесуге мүмкіндік алды. Ректор Алшанов Рахман Алшанұлы университеттің құрылу және даму тарихынан қызықты деректермен бөлісті.

Университет тарихын талқылаудан басқа, студенттер өткен оқу жылындағы өздерінің жетістіктері мен жетістіктерін атап өтті. Бұл өз тәжірибесімен бөлісуге және басқаларды үлкен жетістіктерге шабыттандыруға мүмкіндік болды.

Бұл іс – шара – “Тұран” университетінің дәстүрі. Жыл сайын оқу орны студенттік өмірдің дамуына айтарлықтай үлес қосқан ең белсенді және өршіл студенттерді кешкі асқа шақырады. Бұл олардың еңбекқорлығы үшін ғана емес, сонымен қатар университет ректорымен бейресми жағдайда кездесу мүмкіндігі.