Queen University: Тұран университетінің студенті зияткерлік сұлулық пен таланттар байқауында жеңімпаз атанды

2024 жылдың 2 сәуірінде Queen University жаңа зияткерлік және шығармашылық сұлулық байқауының финалы өтті. «Тұран» университетінің атынан екі студент сөз сөйледі: «Маркетинг» ОП 3 курс, Кубаева Алина және «Тұран аруы – 2023» атағының иегері Айдана Санатова, 3 курс «Журналистика» мамандығы бойынша.

Абыройлы атаққа «Тұран» университетінің студенті Алина Кубаева ие болды.

Жобаның финалына қатысушылар үшін жол ұзақ болды. Алғашында Алматы қаласындағы жеті жоғары оқу орнынан 19 студент іріктеліп алынғанымен, 11 талантты да ширақ қыз ғана мәреге жете алды. Олар сән көрсетілімінде өз қабілеттерін көрсетіп, шығармашылық нөмірлер ұсынып, құрамында сұлулық байқауларының жеңімпаздары, сондай-ақ дизайн және сән саласының мамандары бар қазылар алқасының сұрақтарына жауап беру арқылы интеллектуалдық қабілеттерін көрсетті.

“Рахмет! Бұл өте қызықты! Мақсатымның орындалып, финалға шыққанына қуаныштымын. Мен бұл тәжді абыроймен кигім келеді”, – деп бөлісті Алматы тележурналистімен байқау жеңімпазы Алина Кубаева.

«Тұран» университетінің студенттері Алина Құбаева мен Айдана Санатова үздік жетілікке еніп, республикалық деңгейдегі гранд-финалға өтті, жеңімпаз 1 миллион теңгеге ие болады.

Жеңімпаз өзінің еңбегін лайықты түрде көрсетіп, Тұран университеті студенттерінің жоғары дайындық деңгейін растады. Оның жетістігі – біздің оқу орнында дарынды және өршіл студенттердің білім алуының жарқын мысалы.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз және одан әрі табыс тілейміз!