2024-2025 оқу жылының күзгі семестрде студенттерге арналған шетелдегі академиялық ұтқырлық конкурсы

«Тұран» университеті Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің гранттық қаржыландыруы шеңберінде 2024-2025 оқу жылының күзгі семестрінде Шетелде білім алушылардың академиялық ұтқырлығына конкурс жариялайды, Эрасмус + және Zero Grant (өз қаражаты есебінен).

Байқау комиссия отырысының өткізілетін күні: 2024 жылғы 15 сәуір.

«Тұран» университетінің студенттеріне академиялық ұтқырлық үшін орын берген шетелдік серіктес ЖОО:

1. Lawrence technological university, США – 25 орын.
  2. Rzeszow University of Technology, Польша – 5 орын.
  3. Поморский университет в Слупске, Польша – 5 орын.
  4. University of Kalisz – 1 орын.
  5. Obuda University, Венгрия – 7 орын.
  6. Yschools, Франция – 7 орын.
  7. NamSeoul, Южная Корея – 3 орын.
  8. Liaoning University, Китай – 5 орын.
  9. Zhejiang University of Finance and Economics, Китай – 3 орын.

Жалпы таңдау критерийлері:

1. Академиялық жетістік (GPA 3.0 бастап)
  2. Ағылшын тілін білу (IELTS 5.5, TOEFL 46, ағылшын тілін білу тесті – B 2)

Білім және ғылым министрлігі, Эразмус+ және шетелдік серіктес ЖОО-лардың гранттық қаржыландыру шарттары туралы қосымша ақпаратты, сондай-ақ қажетті құжаттарды Халықаралық ынтымақтастық департаментіне +7 (727) 260 4023, 707-кабинет арқылы алуға болады.