II кейс – чемпионат «Финатлон»

“Қаржы” ББ Алматы қаласы колледждерінің білім алушылары арасында “Финатлон” II кейс-чемпионатының сәтті аяқталғаны туралы хабарлайды! Іс-шара 2024 жылғы 12 сәуірде өтті және күрделі бизнес-кейстерді шешуде өз шеберліктерін көрсеткен көптеген талантты қатысушыларды жинады.

Чемпионаттың іріктеу турына қаланың түрлі колледждерінен 25-тен астам команда қатысты, екінші турға 12 команда іріктеуден өтті. Қатысушылар қаржылық сауаттылықты, ойлау жылдамдығын және шығармашылықты білуде бәсекеге түсіп, нақты бизнес жағдайлары үшін инновациялық шешімдерді ұсынды.

Құзыретті қазылар алқасының шешімімен келесі орындар берілді:

1 орын – Әділет колледжі “Әділет”командасы;

2 орын – Халықаралық бизнес және коммуникациялар колледжі “brainstorm” командасы және “Тұран” университетінің колледжі “profit Prophets”командасы;

3 орын – Каспий университетінің колледжі “Senim” командасы, Алматы экономикалық колледжі “Meiırım” командасы “Тұран” университетінің колледжі “los Financieros Sólidas” командасы.

Барлық қатысушылар сертификаттармен және сыйлықтармен марапатталды.

Финатлон чемпионаты колледж студенттері арасында білім мен тәжірибе алмасудың тамаша алаңы ретіндегі беделін растады.

“Тұран” университеті қатысқаны және қолдағаны үшін алғыс білдіреді:

• колледждерге (Алматы Мемлекеттік бизнес колледжі, UIB көпсалалы колледжі, Еуразиялық техникалық-экономикалық колледжі, Халықаралық бизнес және коммуникациялар колледжі, Каспий университетінің колледжі, Алматы экономикалық колледжі, “Тұран” университетінің колледжі);
  • қаржы секторының компанияларына (“Еуразиялық банк” АҚ, “Отбасы банк” АҚ, “KMF Демеу” корпоративтік қоры, Еуразиялық инвестициялық және қаржылық консультанттар қауымдастығы және “Finagers” білім беру агенттігі);
  • бас серіктеске – Қазақстан Республикасының қаржы сауаттылығын арттыру бағдарламасын бірлесіп іске асырғаны үшін Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігіне.

Біз келесі чемпионатты асыға күтеміз және одан да көп талантты қатысушыларды көреміз деп үміттенеміз!