NexisUni вебинары 5 қазан күні, сағат 17:00-де өтеді

Құрметті ханымдар мен мырзалар,

5 қазанда сағат 17.00-де Nexis Uni деректер базасымен жұмыс істеу бойынша вебинар өтеді.

Nexis Uni АҚШ, Ұлыбритания, Британ Достастығы елдерінің заңнамасы мен сот істерін, сондай-ақ 900-ге жуық шетелдік заң журналдары мен сот тәжірибесіне шолуларды қамтиды.

Заңгерлер LexisNexis-ті халықаралық құқықты, сот тәжірибесін және мерзімді басылымдарды зерттеу үшін, салыстырмалы құқықтану міндеттерін шешу және үздік әлемдік тәжірибемен алмасу үшін пайдаланады.

Вебинарға қатысу үшін келесі сілтеме арқылы Zoom-ға қосылу керек:

Конференция идентификаторы: 882 2379 4163

Кіру коды: 210556

Тұран университетінде Nexis Uni базасы орнатылған. Сіз LexisNexis-ке университеттегі кез-келген компьютермен немесе университеттің Wi-Fi желісі арқылы тегін кіре аласыз. Ол үшін келесі сілтеме бойынша өту керек: www.nexisuni.com.

Егер сіз жүйеге университет желісі арқылы кірсеңіз, ешқандай логин мен пароль енгізудің қажеті жоқ.