«Турановские Истоки» қатысушыларының құттықтауы туралы ақпараттық есеп

Қарттар күні сияқты жылы мереке қарсаңында «Тұран» университеті өмірін еңбекке арнаған және университет қабырғасынан зейнеткерлікке шыққан адамдарды құттықтады.

30 қыркүйек күні сағат 13: 00-де «Шафран» кафесінде «Турановские истоки» қатысушыларының дәстүрлі кездесуі өтті, оған университет қызметкерлері мен белсенділері келіп, ең адал мамандарға гүл шоқтарын сыйлады.

Ардагер-зейнеткерлерге жасаған барлық іс-әрекеттері үшін, біздің университетке сіңірген еңбегі үшін алғыс ретінде ең шынайы сөздер мен тілектер айтылды. Қызметкерлердің жас буынына қуаныш үшін өткен жұмыс сәттері есте қалды және бәрі қалай басталғаны туралы өте қызықты оқиғалар айтылды.

Осы күн жас туралы еске салу емес, өзінің «талғампаз алтын жасын» атап өтетін бұрынғы құрметті қызметкерлерге ерекше көзқарас күні.

Бұл мереке күлкі, мейірімділік пен адамдық жылуын сыйласын.  Барлығына туыстарының қамқорлығы пен түсіністікті, қамқорлық пен шынайылықты тілейміз. Өткен жылдарды ризашылықпен қабылдаңыз, олар сіздің жаныңызда тек жарқын естеліктер қалдырсын.

Біздің «Турановские истоки» ардагерлерімізге мықты іргетас үшін үлкен алғыс айтамыз!