“Тұран” университетіндегі дебат турнирі

2021-ші жылдың 13-14 қараша күні “Тұран” университетінде қалалық турнир өтті. Онда КИМЭП, Satbayev University, Әль-Фараби атындағы ҚазҰУ, SDU,   Абылай хан атындағы ҚазУМОиМЯ, AlmaU, МУИТ, МУИТ коледжі, ФМШ, НИШ, ФМН, 165 лицей, “SkillMatrix” оқу орталығы және “Волонтерлар лигасы” ОФ-дан құралған 68 команда қатысты.

Турнир ұйымдастырушылары “Сириус” ИДК мен Almaty Debate Center болды.

Финалисттер Наметчаева Инкар мен Амирхан Арсеннен тұратын Kimepian Twix фракциясы (КИМЭП) атанды.

Екінші орынды “Ұмай” фракциясының мүшелері Далида Каландарова мен Жанель Сариева (“Волонтерлар лигасы” ОФ және НИШ ФМН) иеленді.

Үшінші орынды Сейтмурат Дана мен Даирбекова Зарина “Политех 2” фракциясы (Satbayev university) болып еншіледі.

Турнир жеңімпаздары Panem дебат клубының “Травиш $кот” командасы (SDU)  Акмурзина Амина және Толеген Сая атанды. Турнирдің үздік спикерлері: “Политех3” (Satbayev university) командасынан Айткали Тлеужан, “Индийский чай” (165-ші лицей) командасынан Комова Милана Ильинична. Үздік төрешілер: Жасмина Саруар(КИМЭП), Алмас Могпоз(КазҰУ), Даяна Тоянова (КИМЭП) .