«Туризм және сервис» кафедрасының магистранттары мен оқытушыларының мәдени бос уақыты

Дүниежүзілік театр күні «Одноклассники. ВТ театрының труппасы қойған» Өмір сабақтары». Бірлескен тәжірибе біріктіріледі, әсіресе келесі күні актерлердің қалай жақсы ойнағаны, эмоцияларды қалай жеткізгені, іс жүзінде декорациясыз, екі сағат бойы эмоцияны «ұстап тұру» туралы ғана емес, сонымен қатар кез-келген өмірлік жағдайда адам болып қалу қаншалықты маңызды екендігі туралы пікірталас болды. Бұл әрқайсымыздың өміріміздегі нақты құндылықтар туралы пьеса болды. Университеттік білім-бұл ақпарат қана емес, сонымен қатар мәдени білім. Барлықтарыңызға 2015 жылы Санкт-Петербургтегі фестивальде (149 театр арасында) Гран-При алған осы спектакльге баруды ұсынамыз.