Давлетова Майра Тұрысбекқызы – “ТМД үздік педагогы-2022” байқауының жеңімпазы

“Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының үздік педагогы” атағын беру – қазіргі заманғы ғылымның жетістіктерін танымал етуге, ТМД оқытушыларының жоғары жеке жетістіктерінің маңыздылығы мен құндылығын арттыруға шақырылған бірегей жоба.

Жобаға тек оқу үдерісін жүргізіп қана қоймай, Белоруссия, Ресей, Қазақстан, Өзбекстан, Тәжікстан және Қырғызстаннан келген түрлі қызмет салаларының проблемалары бойынша ғылыми әзірлемелермен айналысатын педагогтар қатысады. Мұндай қызмет халықаралық ынтымақтастық және ғылымды педагогикалық процеске одан әрі интеграциялау шеңберінде жүргізіледі.

2022 жылы “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика” кафедрасының оқытушысы э. ғ. к. жеңіске жетті.. қауымдастырылған профессор Давлетова Майра Тұрысбекқызы.

Майра Тұрысбекқызы “Халықаралық маркетинг”, “маркетингті басқару”, “практикалық маркетинг”, “әлеуметтік маркетинг” сияқты маңызды пәндерді оқиды, яғни студенттер мен магистранттарға оларды еңбек нарығында сұранысқа ие мамандарға айналдыратын білім береді.

Сонымен қатар, Майра Тұрысбекқызы – “халықаралық сауда”, РОӘК грифі бар “практикалық маркетинг”, “Банктік маркетинг” және басқа да оқу құралдарының авторы.

Нәтижесінде Давлетова Майра Тұрысбекқызы “Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының үздік педагогы-2022” дипломымен және төсбелгісімен марапатталды.

“Маркетинг және логистика” кафедрасы және “Тұран” университеті осындай тамаша қызметкерді мақтан тұтады!