«Туризм және сервис» кафедрасы студенттерінің алтын Эмл мемлекеттік ұлттық табиғи паркіне таныстыру сапары

29 қазанда «Тұран» университетінің «Туризм және сервис» кафедрасының студенттері «Алтын Емел» МҰТП-на әнші барханға баратын ең танымал бағыттардың бірі бойынша таныстыру сапарын жасады. Сапар Виктория Әли атынан «Qazaq Geography» РҚБ қолдауымен өтті. Студенттер ұлттық саябақтың орталық үйіне барып, шағын мұражай экспозициясымен танысты. Біз жергілікті тұрғындардың қонақ үйіне бардық, онда біз тұру жағдайымен танысып, қонақжай үй иесі дайындаған дәмді түскі астан дәм таттық. Республикалық маңызы бар табиғат ескерткіші болып табылатын әнші барханаға бардық. Шоқан Уәлиханов бұлағына және ошақты стелаларына тоқтадық.

Сапар аясында студенттер қолда бар инфрақұрылыммен танысып, Qazaq Geography-дің Алтын Емел Ұлттық паркін дамыту жөніндегі алдағы жоспарлары туралы білді. Болашақта «Туризм және сервис» кафедрасының Qazaq Geography-мен студенттердің жобаларға қатысуы, дипломдық жұмыстардың тақырыптарын әзірлеу, түлектерді одан әрі жұмысқа орналастыру түріндегі ынтымақтастығы көзделеді.