Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындары студенттерінің үздік ғылыми-зерттеу жұмысына арналған республикалық конкурстың қорытындысы бойынша “Менеджмент” кафедрасының студенттеріне дипломдар тапсыру

Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындары студенттерінің үздік ғылыми-зерттеу жұмысына арналған республикалық конкурстың қорытындысы бойынша “Менеджмент” кафедрасының студенттеріне дипломдар  табысталды:

• “Менеджмент” білім беру бағдарламасы бойынша II дәрежелі дипломмен А. Тайлакова, ғылыми жетекші А. Т. Сисенова марапатталды;
  • “Мемлекеттік және жергілікті басқару” білім беру бағдарламасы бойынша I дәрежелі диплом Искаков А. Т., Қазыбеков Б. А., Орынтаева А. Ш., ғылыми жетекшілері-Ералина Э. М., Срасенова К. Б. марапатталды.