Студенттік ұйымдардың жыл сайынғы жәрмеңкесі

11-18 қыркүйек аралығында “Тұран” университетінің аумағында студенттік ұйымдардың жыл сайынғы жәрмеңкесі өтті.

Жәрмеңкенің мақсаты студенттерді таныстыру және “Sirius”, “MusLab”, “Enactus”, “Жастар рухы”, “Саналы ұрпақ”, “Turan’ s trumps” “Shisai” сияқты түрлі студенттік ұйымдарға қабылдау болды.

Жәрмеңкеде барлығы 20-дан астам студенттік ұйым ұсынылды. Әр ұйым студенттерді ерекше жылулықпен қарсы алды және өзінің жарқын жетістіктерін музыкалық, би қойылымдары, презентациялар форматында ұсынуға тырысты, тіпті дәмді тағамдар дайындалды.

Студенттік ұйымдардың жәрмеңкесі әртүрлі клубтар мен қызығушылық топтарына қосылудың көптеген мүмкіндіктерін ұсынып қана қоймай, сонымен қатар әлеуметтік өзара әрекеттесу мен белсенді студенттік өмірдің маңыздылығын атап өтті. Студенттер өз кәсібін табуға, дағдыларын дамытуға, жаңа достар табуға және студенттік өмірді бай етуге мүмкіндік алды.