С. А. Каленова, э. ғ. д., «Туризм және сервис» кафедрасының профессоры – Санкт-Петербург Халықаралық денсаулық форумының спикері

Каленова С.А., э. ғ. д., «Тұран» университетінің «Туризм және сервис» кафедрасының профессоры, спикер 2023 жылғы 4-9 қазан аралығында Санкт-Петербург туризмді дамыту комитеті мен «Санкт-Петербург медициналық туризм агенттігі» АҚ ұйымдастырған Санкт-Петербург Халықаралық денсаулық форумына шақырылды. С.Каленованың баяндамасын тыңдаушылар «БРИКС, ШЫҰ және ТМД елдеріне медициналық қызметтерді экспорттау мәселелері мен перспективалары» Стратегиялық сессиясында сәтті қарсы алды.

Медициналық туризм саласында жұмыс істейтін әріптестер қазақстандық медициналық клиникалардың, озық ресейлік, атап айтқанда, Санкт-Петербург клиникаларымен қатар, медициналық қызмет көрсету саласында жоғары әлеуетке ие екендігі туралы хабардар болды, сондықтан медициналық туризм саласындағы елдер арасындағы тығыз әріптестік қарым-қатынас өте маңызды.