«Психология» кафедрасы «Стрессті оптимизммен басқару» атты екі күндік тренингті жариялайды!

4-5 қарашада «Тұран» университетінде стрессменеджмент бойынша «Стрессті оптимизммен басқару» тренингі өтеді!

Спикер: Алёна Гарбер – қауымдастырылған профессор, психотерапевт, жүйелі психотерапия және отбасыға кеңес беру жөніндегі сертификатталған психолог-консультант, тәуелді адамдармен жұмыс жөніндегі әлеуметтік психотерапевт, тренингтерде, коуч-практикада және психологиялық консультацияда коммуникативтік үлгілерді қолдану жөніндегі сарапшы, психоонколог, сондай-ақ «Стрессті оптимизммен басқару!» тренинг бағдарламасының орыс тілінде авторы, «Стрессті оптимизммен басқару!» бағдарламасы бойынша жаттықтырушыларды оқыту құқығы бар сертификатталған жаттықтырушы (Гессен, Германия).

Кім үшін? Психологтар мен психотерапевттер, әлеуметтік қызметкерлер, денсаулық сақтау және білім беру саласындағы мамандар және психологияға қызығатындардың барлығы.

Қай жерде? «Тұран» университеті.

Қашан? 4-5 қараша.

2 күн ішінде қатысу құны 45 000 теңгені құрайды.

Арнайы ұсыныс! «Тұран» университетінің қызметкерлері мен оқушылары үшін қатысу құны 30 000 теңгені құрайды!

Біздің артықшылығымыз:

• жетекші – қауымдасқан профессор, жүйелі психотерапия және отбасына кеңес беру жөніндегі сертификатталған психолог-консультант, орыс тілінде «Стресті оптимизммен басқару!» тренингтік бағдарламасының авторы;
  • 2 күн стрессменеджменттің барлық құпияларына батыру;
  • практикадан көп;
  • Сізде қалатын бағдарламаның эксклюзивті материалдары;
  • тренинг аяқталғаннан кейін Сіз бағдарламаны оқыту құқығымен сертификат аласыз!
  • ЖЕҢІЛДІКТЕР!

Назар аударыңыз! +77081268336 телефон арқылы тіркелу немесе muhabbat140895@gmail.ru электрондық мекенжайға өтінім жіберу қажет!

Стрессті оптимизммен басқаруды үйреніңіз!