“Еріктілер әлемді өзгертеді”тақырыбындағы қонақтар кездесуі

2023 жылғы 09 қарашада сағат 10:00-де 506 аудиторияда әлеуметтік желілерде Адель Смит деген атпен танымал қазақстандық тележүргізуші, продюсер, волонтер, азаматтық белсенді Адель Оразалиновамен “волонтерлер әлемді өзгертуде”тақырыбында қонақ кездесу өтеді.

Адель қайырымдылықпен тұрақты түрде айналысады. Сондықтан “Амила” онкологиялық аурулары бар науқастарға көмек қайырымдылық қорының командасы, ” ПТО ” қайырымдылық қоймасы (алғашқы шығармашылық бірлестік) және оның серіктестері мұқтаж жандарға көмек көрсетуге дайын. Халықтың әлеуметтік осал топтарына көмек көрсету үшін көптеген еріктілер жұмыс істейді. Олар мүлдем тегін жұмыс істейді, өйткені олардың басты мақсаты-оған мұқтаж адамдарға қолдау көрсету.

Қонақ дәрісін Тұран Кулик университетінің “Маркетинг және логистика” кафедрасының оқытушысы Ксения Викторовна ұйымдастырды.