Қонақтар кездесуі: “Еріктілер әлемді өзгертеді”

2023 жылғы 09 қарашада сағат 10:00-де 506 аудиторияда әлеуметтік желілерде Адель Смит деген атпен танымал қазақстандық тележүргізуші, продюсер, ерікті, азаматтық белсенді Адель Оразалиновамен (#адельоразалинова) қонақ кездесуі өтті. Кездесудің тақырыбы еріктілік болды, атап айтқанда – еріктілер әлемді қалай өзгертеді.

Адель қайырымдылықпен тұрақты түрде айналысады. Оның командасы-бұл “Амила” онкологиялық науқастарға көмек көрсету қайырымдылық қоры, ” ПТО ” қайырымдылық қоймасы (алғашқы шығармашылық бірлестік) және оның серіктестері мұқтаж жандарға көмек көрсетуге дайын.

Жалпы, Алматыда халықтың әлеуметтік осал топтарына көмек көрсету саласында көптеген еріктілер жұмыс істейді – мүлдем тегін, өйткені олардың басты мақсаты-оған мұқтаж жандарға қолдау көрсету.

Кездесу студенттердің үлкен қызығушылығын тудырды, балалар көптеген сұрақтар қойды, оларға Адель егжей-тегжейлі және қуанышпен жауап берді.

Қонақ дәрісін Тұран университетінің “Маркетинг және логистика” кафедрасының оқытушысы Кулик Ксения Викторовна ұйымдастырды.