“Тұран” университетінде “Мамандандырылған аймақтың тілдері: Түрік және Қытай”

“МАМАНДАНДЫРУ АЙМАҒЫНЫҢ ТІЛДЕРІ: ТҤРІК ЖӘНЕ ҚЫТАЙ”

фестивалін ӛткізу туралы АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

2023 жылғы 21 қараша, Алматы қ.

Өтетін орны: “Тұран” университеті, акт залы, 3 қабат

Уақыты: 11:00-14:00

“Тұран” университеті Шығыс мәдениеті мен тілдеріне (түрік және қытай) арналған “Мамандандырылған аймақтың тілдері: түрік және қытай” фестивалін өткізеді. Фестивальге қатысуға ұсынылған тілдің мәдениетін (түрік немесе қытай) көрсететін шығармашылық нөмірмен Қазақстанның жоғары оқу орындарының студенттерін, колледж студенттерін, сондай-ақ “Тұран” университетінің “Халықаралық қатынастар”, “Аймақтану” білім беру бағдарламаларына, осы халықтардың шығыс тілдері мен мәдениетіне қызығушылық танытатын Алматы қаласы мектептерінің оқушыларын шақырамыз.

ФЕСТИВАЛЬ БАҒДАРЛАМАСЫ

Фестивальдің форматы шығыс мәдениетінің (түрік және қытай тілдері) шығармашылық бір нөмірін көрсетуді көздейді. Қатысушылар нөмір үшін кез-келген форматты таңдауға құқылы: музыкалық нөмір, би, сахналанған қойылымдар және т. б.

Фестивальдің мақсаты – Шығыс мәдениеті, тілдері, білім беру үдерісі және “Тұран” университетіне түсу мүмкіндіктері туралы білімді тарату.

Фестиваль қатысушылары қатысу сертификатымен және алғыс хатпен марапатталады.

ҚАТЫСУ ТӘРТІБІ

Фестивальге қатысу үшін өтінімді толтырып, келесі электронды пошталардың біріне жіберу қажет: a.kogambayeva@turan-edu.kz , a.abaeva@turan-edu.kz

ӨТІНІМ НЫСАНЫ

Қатысушылардың аты-жӛні, ЖОО атауы Жетекшінің аты- жӛні, дәрежесі, атағы, лауазымы Нӛмірдің атауы, қатысушылар саны