Дмитрий Тиннің «Онлайн туристік бизнесті ілгерілету – 2023» қонақ дәрісі

2023 жылғы 28 қарашада ҚТҚ/ҚҚмМ қауымдастығы цифрландыру және смарт-туризм департаментінің басшысы Дмитрий Тин туристік және қонақ үй пәндерінің студенттері мен оқытушыларына («Тұран» университетінің «Туризм және сервис» кафедрасы) қонақ дәріс өткізді. Ол Интернеттің туристік өнімдерді сатудағы рөлі, интернеттегі бәсекелестіктің артуы, тауарлар мен қызметтерді ілгерілетудегі жүйелілік қажеттілігі, әлеуметтік желілердегі маркетинг, қонақжайлылық индустриясындағы өзекті мәселелер және оларды цифрлық маркетинг арқылы шешу жолдары, өзін-өзі дұрыс оқыту, жасанды интеллект және т. б. Бұл білім болашақ мамандардың практикалық қызметінде пайдалы болатыны сөзсіз. Оқытушылар онлайн туристік бизнесті ілгерілету үрдістері туралы білді.